5.6.2022 17:09
Evropská unie otevřeně podporuje masovou imigraci a islamizaci Evropy.
Eurokomisařka Ylva Johansson otevřeně říká, že Evropa potřebuje více a více imigrantů. Evropská unie je smrtelným nepřítelem Evropy a evropských národů. Je přece zásadou zdravého rozumu, že když přijdu k někomu domů, je mou povinností přijmout pravidla mého hostitele. Multikulturalisté říkají, že to je naopak – že to jsme my, kdo se musí přizpůsobit zvykům, pravidlům a hodnotám imigrantů! Islám je nenávistná ideologie a je proti našim ústavním právům a proti našemu konceptu občanských svobod.
Unijní elity chtějí zničit evropské národy masovou migrací. Lidé bez své vlasti, bez národní hrdosti a bez tradičních křesťanských hodnot mohou být lehce ovládáni globalisty, kteří chtějí ustavit totalitní Nový světový řád, v kterém není místo pro národy, rodiny, tradiční hodnoty a pro náboženství. V jejich vizi má existovat jedna globální centrální moc, která bude ovládat všechny lidi jako otroky.
Pokud chceme ochránit naše země proti invazi vetřelců, musíme odejít z EU, zachovat svou vlastní imigrační politiku a chránit své hranice proti invazi. Středovýchodní Evropa ještě není tolik zasažena záplavou imigrantů, ale Brusel plánuje poslat imigranty do našich zemí. Tato redistribuce imigrantů je mimochodem posvěcena Lisabonskou smlouvou.
Podporujeme heslo „žít a nechat žít“. Chceme žít ve své vlastní zemi se svými tradicemi a svým způsobem života a ať si muslimové a Afričané žijí ve svých zemích svým způsobem života. Nyní ale vidíme ukázky rasismu proti původním Evropanům. A fakt, že tu nechceme muslimské imigranty nebo že odmítáme nelegální migraci, přece není záležitostí rasismu, ale záležitost zdravého rozumu a přežití. Nechceme, aby naši lidé byli zabíjeni, znásilňováni, napadáni, přepadáni a okrádáni na ulicích, jak to vidíme v západní Evropě.