19.2.2021 10:16
Bráníme společně Evropu proti diktátu Bruselu, proti islamizaci a proti sluníčkářskému neomarxismu.
Naše spojenkyně a kamarádka Marine Le Pen je obžalována před soudem kvůli tomu, že na svém twitteru zveřejnila zvěrstva páchané teroristickým Islámským státem. Francouzský prokurátor obžalobu odůvodnil tím, že prý její tweety jsou nenávistnou mluvou a působily prý rozvrat veřejného pořádku. Byla kvůli tomu dokonce zbavena i poslanecké imunity. Upozornit na zločiny proti lidskosti je nenávistnou mluvou? Je opravdu strašné, jak se průkopníci diktatury totalitního Nového světového řádu pokouší umlčet ty, kteří bojují proti nové totalitě nenávistného islámu a sluníčkářského neomarxismu.
Stojíme jednoznačně za Marine, za demokracií a svobodou slova. Stop imigraci, stop násilí! Verdikt soudu je naplánován na 4. května. Bráníme společně Evropu proti diktátu Bruselu, proti islamizaci a proti sluníčkářskému neomarxismu.
Na jedné z fotografií bylo tělo amerického novináře Jamese Foleyho, který byl popraven džihádisty. Na další fotografii byl muž v oranžové kombinéze, kterého přejel tank. Třetí publikovaná fotografie na Twitteru Marine Le Pen potom ukazovala muže, který byl upálen džihádisty v kleci. „Čelím žalobě kvůli tomu, že jsem ukázala, jakých zvěrstev se dopouští Islámský stát. V jiné zemi bych za to přitom dostala medaili,“ uvedla k tomu Marine Le Pen.
Lídryně Národního sdružení Marine Le Pen požívá podle průzkumu Ifop důvěru 46 procent lidí, že si poradí s islamistickým separatismem, tedy je v průzkumu před francouzským prezidentem Macronem, který má důvěru 43 procent lidí. Poslední v průzkumu je politický vůdce krajní levice Jean-Luc Melenchon s jen 22 procenty lidí, kteří mu věří v řešení tohoto problému.
Braňme společně Evropu proti diktátu Bruselu, proti islamizaci a proti sluníčkářskému neomarxismu.