14.9.2020 15:36
Takzvaný Západ již pro nás není vzorem, ale mílovými kroky směřuje do otroctví nesvobody.
Rozmáhá se tam i rasismus naruby. Britská veřejnoprávní BBC zavádí kvóty na etnické „menšiny“. To samé platí pro filmové Oscary. Jejich pravidla nově stanovují přesná procenta nebo počty herců, produkčních a marketingových pracovníků, stážistů i jiných filmových profesí včetně kameramanů či kostýmních návrhářů, které musí být obsazeny příslušníky jiné než bílé rasy, ženami, lidmi se zdravotním postižením nebo s menšinovou sexuální orientací. Hnutí SPD odmítá kvóty, pozitivní diskriminaci a rasismus naruby Vidíme zde, že sluníčkářský „boj proti rasismu“ vede k protibělošskému rasismu.
Podobné je to i u amerických firem. Takzvaný diverzitní manažer bude dohlížet na rasovou různorodost ve firmě a dbát na to, aby v daném podniku nedocházelo k nerovnoměrnému zastoupení příslušníků jednotlivých ras, pohlaví a sexuální orientace…
Takže, abyste dostal nějakou pozici, budete muset předložit průkaz o černošském původu a že máte čistou černošskou rasu? Budete muset dokládat svůj rasový původ, podobně jako v Třetí říši a Protektorátu se musel prokazovat árijský původ? Abyste dostal nějakou pozici, budete muset dokazovat, že jste gay? Vidíme zde, že sluníčkářský „boj proti rasismu“ vede k protibělošskému rasismu.
A budou se zavádět kvóty na bělochy v basketbalu nebo jazzu a hip hopu? A budou podle oscarových kvót muset hrát třeba v remaku Pádu Třetí říše esesáky černoši?
Hnutí SPD tvrdí, že lidé se mají hodnotit podle toho, jak se chovají, jak dodržují zákon, jak pracují, jaké mají lidské kvality, a ne podle své rasy. Musíme se bránit, nebo skončíme jako dekadentní zdegenerovaný takzvaný Západ.