Eurokomisařka z hnutí ANO Věra Jourová už podle mého názoru patrně neví, jak by ještě více omezila naši svobodu a suverenitu. Nyní chce de facto zavést celounijní cenzuru sociálních sítí. Evropská unie podle ní potřebuje závazná společná pravidla, která by přiměla internetové sociální sítě aktivně bojovat proti “nenávistným projevům”. V překladu z bruselštiny to podle mě znamená, že chce omezovat kritiku imigrace, islámu či Evropské unie. Navíc to chce zavádět v celé unii, což je další příklad centralizačního diktátu Bruselu. Musíme se postavit za svobodu slova a proti diktátu Bruselu! EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve se z ní dostaneme, tím lépe!

Jourová sice říká, že chce chránit svobodu slova, ale sami víme, jak to vypadá v praxi… Máme vlastní trestní zákoník a občanský zákoník.

Samozřejmě odsuzujeme příspěvky, které vyzývají k násilí vůči někomu kvůli jeho původu či chtějí omezovat něčí občanské svobody. Na to ale máme paragrafy vlastních zákonů. Nepotřebujeme vrchního cenzora z Bruselu! Jestli tady ve skutečnosti někdo šíří nenávist, tak je to nenávistná islámská ideologie a ideologie sluníčkářského neomarxismu!

EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve se z ní dostaneme, tím lépe!