10.8.2021 9:40
První část mého dnešního rozhovoru pro Parlamentní listy – o očkování, úskalích volebního zákona a další hrozbě migrace:
1. Hokejová legenda Jiří Holík v jednom rozhovoru řekl: „Já se jen nestačím divit, kolik je v tomhle národě blbců! Já osobně absolutně nerozumím všem těm chronickým odmítačům vakcinace. Ty důvody, jako moje svoboda a moje práva…, to v tomto případě neberu. Já bych to dal zkrátka lidem za povinnost. Když se člověk neočkuje a nechce se nechat očkovat, je to jeho věc, ale jenom do té doby, než tím začne ohrožovat ostatní“. Vy pane Okamuro povinné očkování také odmítáte – cítíte se být blbcem?
Cítím se jako člověk se zdravým rozumem. Očkovaný člověk není bezinfekční ani není chráněný před nemocí. Před infekčností a nemocí nás umí ochránit jen silná slizniční imunita. Tu možná až polovina národa má. Zdravý člověk se silnou imunitou žádné očkování nepotřebuje. Imunitu dále posiluje setkání s viry a případně i samo onemocnění. Tato imunita je opět komplexnější a silnější než očkování. Očkování v případě chřipkového onemocnění je až poslední možnost pro ty, kdo mají slabou obranyschopnost a očkování jim pomůže uměle vytvořit protilátky. Ale i to je otázka, na kterou ještě neznáme definitivní odpověď. V Británii někteří tvrdí, že Covid ustupuje díky očkování. Ale studie z USA ukazují, že i když jsou lidé plně očkovaní, přesto mohou v sobě nosit stejné množství viru jako neočkovaní. Vyplývá to ze studie provedené výzkumníky z amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) z města Provincetown, kde tři čtvrtiny nakažených byli očkovaní lidé. A i když takzvaní experti tvrdí, že díky očkování bylo málo mrtvých a těžce nemocných, čísla je usvědčují ze lži. Z pěti hospitalizovaných pacientů byli plně naočkovaní čtyři. Převedeno do statistiky, těžký průběh mělo něco málo více než jedno procento z očkovaných. Naopak u neočkovaných mělo těžký proběh méně než jedno procento lidí.
2. To máte asi pravdu – interní dokument CDC získaný listem The Washington Post odhaduje, že týdně se u 35 tisíc očkovaných lidí v USA vyskytne symptomatická infekce.
Ano, jenže tyhle informace vám Česká televize neřekne. Naopak tady ministerstvo zdravotnictví se souhlasem premiéra Babiše spustilo podvodnou lživou kampaň s tím, že očkování je tečka za Covidem. To je nejen nehorázná lež, protože víc očkování před Covidem prokazatelně neochrání, ale vytváří velmi mylný dojem, že vakcína vás ochrání a vy se už o sebe nemusíte starat. Opak je pravdou, pokud chcete být v bezpečí před jakoukoli infekcí a nemocí, pak posilujte svou imunitu – řádně a dlouho spěte, otužujte se, jezte a pijte co nejzdravěji a samozřejmě nezapomínejte na každodenní pohyb, nejlépe nějaký sport. Tohle vám žádná vakcína nenahradí a kdo tvrdí opak, lže, a současně lidi přímo ohrožuje na zdraví.
A očkování dětí nebo jejich zavírání doma je přímo zločin. To nejlepší pro děti je, když si všemi možnými infekcemi projdou, v drtivé většině si toho ani nevšimnou, ale díky tomu získají přirozenou komplexní imunitu, ne proti jednomu viru, ale proti drtivé většině virů. Dávat děti do izolace a chránit je před viry, je nápad šílenců, kteří měli dávno ležet v Bohnicích. To, že Babišova vláda hnutí ANO, ČSSD s podporou KSČM děti zavřela doma, jim naopak fakticky imunitu oslabilo. A nejen jim, všechny ty restrikce jsou jasně doložitelnou příčinou většiny nadúmrtí. Dobrá nálada a pohyb, to je to, co víc chrání před nemocí. Ale co místo toho udělá vláda? Zakáže tancování a dokonce policisté chodí po barech a pokutují „zločince“, kteří si troufli tančit. Tohle naposledy stíhalo gestapo po smrti Heydricha. Takže dnes se stíhá už i to, že si zatancujete. Před pár lety, kdyby vláda lidem řekla, že jim zakáže tanec nebo sezení v hospodě, tak lidé pošlou premiéra a ministry do Bohnic.
3. Co je pro SPD v této souvislosti klíčový bod programu?
Žijeme v rostoucí totalitě. Takže pro nás to je v prvé řadě svoboda a demokracie. Musíme hájit do posledního dechu svobodu slova, protože jak vidíme, lhaní a propaganda zcela záměrně ohlupuje lidi a rozděluje na ty, kdo covidový teror dokonce vyžadují. Musíme spojit síly a ubránit alespoň poslední zbytky práva na názor a projev.
4. Proč se v tomhle nespojíte s ostatními vlasteneckými stranami? Nebylo by to lepší?
To je bohužel nereálné, u některých to nejde kvůli personáliím – asi stěží se mohu spojovat s někým, kdo na mě dlouhodobě plive. A v jiných případech třeba u Trikolory to jsou zcela zásadní programové rozpory, oni jsou proti solidaritě s chudými, a co je hlavní, odmítají zákon o referendu, tedy demokracii. A to je zásadní chyba, protože právo hlasovat o zákonech neznamená jen třeba právo hlasovat o vystoupení z EU, ale třeba také právo hlasovat o opatřeních vlády, o tom, že děti se mohou vrátit do škol bez podmínek a bez omezení. A co je zcela zásadní v našem návrhu zákona o referendu je povinnost veřejnoprávních médií dát před referendem několikatýdenní prostor na svobodnou diskuzi zastánců pro i proti. To, aby samozřejmě média nemohla jednostrannou propagandou prosazovat vybraný názor. A ta svobodná diskuze, střet názorů pro a proti, je to, co nám tu zcela zásadně chybí. A pak tu máme lidi jako pan Jiří Holík, kteří těm, co se nechtějí očkovat, nadávají do blbců, aniž by znali fakta. Protože kdyby je znali, tak mluví úplně jinak.
5. Takže podle vás nemá smysl volit jiná vlastenecká uskupení než je SPD?
Volební zákon mluví jasně – všechny hlasy, které dostanou strany pod 5%, tak ve výsledku po přepočítání připadnou nikoli vlastencům, ale eurohujerům, ať už to jsou Piráti, STAN, ANO nebo Top 09. Propadlé hlasy se totiž následně po volbách přerozdělí mezi nejúspěšnější strany a paradoxně hlas toho, kdo volil Volného nebo Trikoloru, dostane Pirát Bartoš a i díky tomu pak tu bude třeba sestavovat vládu. A nejen to, budou se ještě víc utahovat bruselské šrouby. Vím, že to zní možná trochu samolibě, ale opravdu realita je taková, že do Sněmovny z těch protibruselských stran má šanci se dostat jediná strana – SPD. Průzkumy hovoří jasně a necelé dva měsíce před volbami se už nikdy zázraky nedějí. V takovém případě hlas komukoliv jinému je bohužel a fakticky hlas odevzdaný Pirátům, Topkařům, vítačům migrantů, lidem kteří odmítají svobodu i demokracii. Volný a spol je darem z nebes pro všechny vítače migrantů, milovníky transsexuálů a bruselofilů, protože jediným co tyhle partaje udělají je, že odčerpají nějaké hlasy SPD, a propadlé hlasy se pak přičtou Pirátům, a tím se oslabí vlastenecké a konzervativní pozice ve sněmovně. Nic víc. Ano, vážení přátelé, kdo bude volit Volného nebo Trikolóru, tak bohužel ve výsledku dává hlas Bartošovi. Je to smutný fakt, který vyplývá z volebního zákona a stávajících preferencí stran.
6. Vím, že SPD nepřímo podpořil i prezident Klaus.
Ano pan prezident v nějakém rozhovoru řekl snad dokonce přímo, že v tuto chvíli má smysl volit jedině SPD. Myslím, že to byl i jeden z důvodů proč hned po té Trikoloru opustil Václav Klasu mladší. Viděl, že jeho projektu nevěří ani jeho vlastní otec. Ostatně tento fakt, že smysl má jen volba SPD, opakovaně říká bývalý kancléř pana prezidenta Petr Hájek, který provozuje komentářový server Protiproud. Pro nás je to závazek, že musíme opravdu tvrdě hájit společné tradiční hodnoty a že tu nejsme jen pro členy SPD, ale že tu jsme pro všechny konzervativce, pro křesťany, pro vlastence a další, kteří nás podporují. Nesmírně si cením i odvahy pana arcibiskupa Dominika Duky, který se nebojí hájit národní a tradiční evropské hodnoty. A jakkoli jsem dříve nebyl nějak speciálně zaměřený na křesťany, musím říct, že podpora, tak významných křesťanů nás zavazuje, ale je to i v souladu s tím, co hájíme. I když velká část našich voličů budou asi ateisti, tak na druhé straně dáváme všichni přednost vánocům a velikonocům před ramadánem. Do té naší české a moravské kotliny prostě sedne víc pomlázka a holky v minisukni než mumie zabalená v burce.
7. Je migrace z islámských zemí pro nás skutečně problém? Mainstreamoví politici a novináři říkají, ten problém zveličujete.
Nemusím nic zveličovat, tisíce vražd po celé Evropě, čtvrti evropských měst, kam se policie bojí a platí tam právo šaría, mluví za nás. A nevidět ten problém s Afričany nebo radikálními Araby může jen slepý nebo totálně Bruselem vygumovaný feťák. Takže třeba Pirátům jejich vítačství migrantů nemůžu až tak zazlívat, ale musíme udělat všechno pro to, aby se nikdy nedostali k moci. Tyhle vítačské party jsou samozřejmě také miláčky gayů a lesbiček. A uniká jim, že pokud by plány těchto hlupáků vyšly a naše země začala přijímat migranty, tak oni budou první, koho budou islamisté vraždit. A bez milosti, ostatně máme tisíce příkladů islámských vražd, takzvaně ze cti, kdy otec nebo bratr zabije dceru či sestru proto, že se nevhodně zamiluje. My a já osobně jsme pro pomoc zemím v nouzi. Ale pomáhejme jim na místě – u nich doma. A pomoc musí být systémová – obrazně nesmíme jim dávat ryby, ale rybářské pruty, aby byli schopní se uživit sami. To, že přijmeme migranty, jejich problém nevyřeší a jen ten problém ještě přesuneme i k nám. Pak i u nás budou zfanatizovaní arabští mladíci, kteří jsou nabuzeni a natěšení na vraždění a znásilňování. A jen opravdový idiot to nevidí a dokonce si ho tady přeje. Omlouvám se za upřímnost, ale jiné slovo to prostě nevystihne