25.8.2021 10:03
Televize CNN Prima připomněla výrok Ivana Bartoše.
„S muslimskou Evropou nemám problém,“ napsal dnešní šéf Pirátů Ivan Bartoš. Piráti podporují masovou imigraci a islamizaci Evropy. “Jestli, a to již vidíme ve Francii i Německu, má být Evropa do deseti až patnácti let muslimská, nemám s tím problém,“ odpověděl Bartoš na pirátském fóru na dotaz k „imigraci barevných přistěhovalců“.
Že se nejedná o žádný úlet, ale o dlouhodobé Bartošovy postoje, podle mě svědčí to, že se Ivan Bartoš účastnil například demonstrace „Uprchlíci vítejte“. Podporuje velmi nebezpečnou extrémistickou a násilnickou Antifu, která též podporuje nelegální imigraci. Ve světě je Antifa označována jako teroristická organizace. Piráty řízená Praha podpořila částkou 120 tisíc korun festival s názvem “Tvůrčí Afrika, anebo všichni jsme Afričani”. Senátorka Pirátů Adéla Šípová před časem napsala, že souhlasí s kvótami a na migranty se těší…
Poslanec Pirátů Mikuláš Ferjenčík v rozhovoru pro časopis Lui navíc řekl, že podporuje polyamory uzákoněnou ve formě registrovaného partnerství. To znamená, že by do registrovaného „manželství“ mohlo vstoupit několik lidí, ne jenom dva. Připravuje už tím tak půdu pro polygamní muslimské sňatky, kdy má jeden muž více žen?