9.6.2022 19:39
Video – Tak na tohle se podívejte!
Teď v hlavní podchodu v Brně u nádraží – podle vedení Brna si nepřizpůsobiví romští ukrajinští migranti přijeli do ČR pouze pro dávky. Vláda Petra Fialy (ODS) z nás udělala za naše peníze nejlepší bankomat na světě👎🏻 Toto je výsledek selhání premiéra Fialy a ministra vnitra Víta Rakušana (STAN), kteří (bez jakékoli kontroly na hranicích) v podstatě pozvali do naší republiky lidi ze západní Ukrajiny, kde není válka a jedná se tedy o ekonomické migranty, ale také nepřizpůsobivé ukrajinské romské migranty s často dvojím občanstvím, kteří na našem území vůbec nemají co dělat! Za SPD říkám jasně – nechceme, aby takto vypadala naše města a obce! Chceme pořádek! Proč si premiér Fiala a ministr Rakušan nenastěhuje tyto nepřizpůsobivé migranty k sobě do baráku, když je do naší republiky pozvali, a obtěžují ostatní lidi?
A teď, poté co to Fialova vláda zpackala a svým konáním obtěžuje naše slušné občany, se neschopný ministr Rakušan vymlouvá, že s tím prý nemůže nic udělat! Přitom je řešení jasné – naložit migranty, kteří tady nemají co dělat, za asistence policie či vojáků na vlak nebo do autobusu, a okamžitě vyhostit mimo naší republiku!
Zkuste si čistě hypoteticky představit, že by veřejný prostor takto okupovali čeští občané. Je jisté, že by vláda okamžitě zasáhla a prostory by vyklidila za pomoci policie. Prostě zde opět máme dvojí metr. Vláda musí co nejdříve odejít – DEMISI!
Video k přehrání zde: https://bit.ly/3mDGMAR