29.4.2022 17:19
Právě se pod pozlaceným stříbrným poklopem veze ve Sněmovně jídlo pro předsedkyni Sněmovny z vládní TOP09 Pekarovou Adamovou, která nechce jíst s námi ostatními ve sněmovní jídelně, jelikož si potrpí na speciální luxus za státní peníze.
Chce mít z veřejných peněz servis jako královna. Přitom v souvislosti se zdražováním říká Pekarová Adamová občanům, že si lidé doposud žili nad poměry a musí se smířit s tím, že jim životní úroveň klesne. Sama přitom jezdí zadarmo v nejnovějším superluxusním státním BMW se státem placeným řidičem za miliony a nechává si nosit jídlo do kanceláře ve Sněmovně na talíři s pozlaceným stříbrným poklopem od státem placeného osobního číšníka.
A například minulý týden celá vláda Petra Fialy (ODS) nepochopitelně zasedala na luxusním zámku Štiřín a jen občerstvení vyšlo veřejný rozpočet na téměř čtvrt milionu korun! Přičemž Fialova vláda odmítá řešit zdražování a nechce plošně pomoci našim občanům jako to dělají pro své občany vlády ostatních zemí v Evropě včetně těch sousedních.
Korunu všemu nasadil před pár dny ministr zemědělství Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), který arogantně vzkázal v televizi CNN Prima News našim občanům, že “dříve lidé jedli méně a také dokázali přežít”.
Co na tento způsob chování vládních představitelů říkáte? Je to dobrá vláda? Měli by pokračovat nebo okamžitě skončit? SDÍLEJTE