1.6.2021 19:39
Odvolací komise UEFA zamítla odvolání slávistického fotbalisty Ondřeje Kúdely proti desetizápasovému trestu za údajnou rasistickou urážku protihráče Glena Kamary z Glasgow Rangers v březnové odvetě osmifinále Evropské ligy.
Kúdela tak definitivně přišel o možnost startu na nadcházejícím mistrovství Evropy. Za verbální projev a údajný rasismus bez důkazu trest deset zápasů?! To je nehoráznost! Presumpce viny ve sluníčkářském světě. Viděli jsme tolik důkazů asi jako o Vrběticích… Tedy žádné.
Absurdní rozhodnutí UEFA připomíná politický proces, kde byl předem bez důkazu odsouzen slávistický hráč Ondřej Kúdela. Jaké jsou důkazy? Co presumpce neviny? Navíc je trest zcela neadekvátní. Hráč Glasgow Rangers Kemar Roofe, který svým likvidačním zákrokem brutálně zranil slávistického brankáře Ondřeje Koláře, dostal trest na čtyři zápasy, a Kamara, který po zápase Kúdelu fyzicky napadl, odešel se třízápasovým trestem. A za verbální projev a údajný rasismus bez důkazu trest deset zápasů?! To je nehoráznost!
Je to dalším výmluvným kamínkem z celé mozaiky, která jasně vykresluje současnou situaci v zemích, kde probíhá bezmezná migrace. Takzvaná politická korektnost a multikulturalismus nevyhnutelně povede k totalitě a rasismu naruby. Odmítáme pozitivní diskriminaci. Věřím, že se semkneme napříč Českou republikou a budeme společně bojovat za udržení svobody a demokracie. Musíme se bránit před sluníčkářskou diktaturou, nebo budeme otroky ve vlastní zemi!