[wpdts-custom start=”post-created” format=”j.n.Y G:i”]
Podle mého názoru se opět ukazuje, že se pod vedením ministra Jana Hamáčka (ČSSD) stává z ministerstva vnitra neomarxistická zpolitizovaná a navíc manipulující instituce útočí podpásově a manipulativně na hnutí SPD a vlastence.
Podle mě to dokazuje zpráva ministerstva vnitra o extremismu za první pololetí. Za projev „předsudečné nenávisti a extremismu“ je ve zprávě například via facti vydáváno i to, pokud jste proti členství České republiky v NATO či Evropské unii či pokud jste byli proti odstranění pomníku maršála Koněva a proti instalaci pomníku vlasovcům, kteří kolaborovali s nacisty! Švýcaři jsou dle této logiky asi extremisté, když nechtějí být v EU a NATO… Vypadá to, jako by se z ministerstva vnitra stávala úderná pěst neomarxistů z ČSSD.
„Velmi se vystupňovala kritika Evropské unie a NATO. Řada aktivistů požadovala vystoupení z těchto mezinárodních organizací,“ píše se ve zprávě. Co je na tom extremistického, kritizovat EU a NATO? To už z nás snad Hamáčkovo ministerstvo dělá hlupáky!
Dále se ve zprávě uvádí, že „zejména představitelé hnutí Svoboda a přímá demokracie (dále jen ´SPD´) se pokoušeli opětovně vyvolávat i protiromské nálady (v rámci oficiální prezentace se využívá termínu ´nepřizpůsobiví´)“.
Takže samo ministerstvo uvádí, že jsme o Romech nic nepsali, ale tvrdí, že vyvoláváme „protiromské nálady“… K tomu bych poznamenal, že hnutí SPD má mezi Romy i své členy a voliče a že nepřizpůsobiví nejsou pouze mezi Romy. A snaha řešit problém nepřizpůsobivých je „vyvolávání protiromských nálad“? Ne, my si přejeme klidné soužití Romů s většinovou společností a jejich integraci. Podle mě je to ministerstvo vnitra, kdo tady volává nenávist, a to proti SPD.
Další podpásovka ze zprávy je podle mě tato pasáž: „Předseda hnutí SPD prezentoval i názor, že pandemie je v západních zemích zneužívána k zavedení eutanazie seniorů. Cílem má být podle něj jejich likvidace, jakožto zastánců tradičních hodnot, a jejich nahrazení agresivní imigrantskou populací.“
Pouze jsme citovali podložené zprávy z médií, že v Británii byli staří lidé tlačeni do toho, aby podepsali prohlášení, že nechtějí být resuscitováni.
A dále jsme uvedli, že velká švédská nemocnice Karolinska University Hospital už nebere pacienty nad 80 let na jednotky intenzivní péče, tvrdí server Somagnews s odvoláním na list Aftonbladet.
Na závěr jsme vyslovili domněnku, proč by toto západní liberální vlády dělaly. „Jednak neomarxistické vlády přece ušetří na důchodech a zdravotní a sociální péči, jednak se zbaví lidí, kteří mají ještě tradiční vidění světa a překážejí (i ve volbách) neomarxistickému pokroku a rovněž takto přepustí místo nové agresivní imigrantské populaci, aby mohly být staré tradiční evropské národy zničeny a mohl vzniknou Nový světový řád. Něco takového nesmíme dopustit v naší zemi a musíme o naše seniory pečovat,“ uvedli jsme.
Je to sice domněnka, ale je přece evidentní, že západní „liberální“ vlády eutanázii podporují a současně podporují i masivní imigraci, multikulturalismus a tím via facti i islamizaci západní Evropy.
„Xenofobně orientovaní aktivisté, kteří se začali veřejně projevovat v souvislosti s migrační krizí, vyjadřují podporu současnému režimu v Ruské federaci a opakují sdělení prokremelské propagandy. Reálně se to projevilo zejména v souvislosti s kauzou odstranění pomníku maršála Koněva a v souvislosti se záměrem postavit pomník Vlasovcům v pražských Řeporyjích,“ píše ministerstvo vnitra.
Takže lidé, kteří si váží toho, že Koněv osvobodil naši vlast od nacistické okupace, jsou xenofobové? Lidé, kteří jsou proti tomu, aby se stavěli pomníky kolaborantům s nacisty, jsou xenofobové? To si dělá ministerstvo vnitra snad už legraci! To jim tu zprávu píše Pavel Novotný nebo primátor Hřib?
A podle ministerstva vnitra jste patrně extremisty, když kritizujete ČT, eurokomisařku Jourovou či BIS: „Terčem agresivní kritiky se pravidelně stávaly Česká televize, Bezpečnostní informační služba a také eurokomisařka Věra Jourová, pro její aktivity zaměřené na boj s dezinformacemi“.
Podle mého názoru se opět ukazuje, že se pod vedením ministra Jana Hamáčka z ČSSD stává neomarxistická zpolitizovaná a navíc manipulující instituce útočí podpásově a manipulativně na hnutí SPD. Vypadá to, jako by se z ministerstva vnitra stávala úderná pěst neomarxistů z ČSSD.